Çocuklar için oyun oynayıp zaman geçirebilecekleri nitelikli eğlence alanlarını tasarlayan ve uygulayan Magic Play’in yeni mağazası, Türkiye’nin gözde alışveriş merkezlerinden Carousel’de açıldı.

Alışverişin keyifli ve huzurlu adresi Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, genişleyen marka karmasıyla ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor. Çocuklar için oyun oynayıp zaman geçirebilecekleri nitelikli eğlence alanlarını tasarlayan ve uygulayan Magic Play, yeni mağazası ile Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ndeki 2. katta yerini aldı. Diğer eğlence merkezlerinden farklı bir konsepti bulunan Magic Play, çocukların hayal dünyasından daha fazlasını onlara sunuyor.

Magic Play,  soft play oyun alanları ile farklı yaş gruplarının eğlenceli ve güvenli vakit geçirebilecekleri yumuşak oyun parkurları sunuyor. Magic Play bu alanlarda çocukların hem görsel zekasının gelişimini hem de kişisel becerilerinin artmasını sağlamayı amaçlıyor. Aileler alışverişlerini tamamlarken çocuklar, uzman eğitmenlerle birlikte keyifli ve eğlenceli vakit geçiriyor.

 

E BÜLTEN

Bültenimize abone olarak kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

HARİTA
SOSYAL MEDYA
[trx_widget_instagram demo="" columns="3" columns_gap="14" follow=""]
Yukarı