Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınların değerini hissettirebilmek ve günün önemini hatırlatmak adına keyifli etkinliklere imza attı. 

 

Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi 8 Mart Dünya Kadınlar günü kapsamında birbirinden özel etkinlikleri misafirlerinin beğenisine sundu. İlk olarak kadın misafirler, ünlü influencer Ezgi Kasapoğlu ile Çiçek Aksesuar Atölyesi’nde üretmenin keyfine vardı. Misafirler, çiçeklerle özgün işler tasarlayarak, gömleklerin yakasını, saçları, kulakları çiçeklendirdi.

 

Atölyede altın oran, renk bilgisi ve tasarım süreçleriyle ilgili eğitmenler tarafından bilgilenen misafirler, kuru, yapay ya da şoklanmış canlı çiçeklerle çalıştı ve tasarım ilkelerine göre çiçekten toka, küpe, taç, yaka iğnesi ve magnetlerden birbirinden özgün tasarımlara imza attı.

 

Misafirlere Eğlenceli Kafa hediye edildi

8 Mart Kadınlar Günü’nde misafirlere, kendi fotoğrafıyla hazırlanan Eğlenceli Kafa karakteri hediye olarak verildi. Eğlenceli kafalarla hatıra fotoğrafları çekilen misafirler, unutulmaz bir Kadınlar Günü geçirdi. Ayrıca AVM’de yer tüm kadın misafirlere de karanfil hediye edildi.

 

E BÜLTEN

Bültenimize abone olarak kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

HARİTA
SOSYAL MEDYA
[trx_widget_instagram demo="" columns="3" columns_gap="14" follow=""]
Yukarı