İlklerin ve yeniliklerin öncüsü Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 

26 yıldır huzurlu, güvenli ve keyifli atmosferiyle İstanbul’un en gözde buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Bu sene 26. yılını kutlayan Carousel, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına sürekli kendini yenileyerek ve geliştirerek cevap veriyor.

Dinamik ve modern yüzüyle İstanbul’un her kesiminden misafirlerini ağırlayan Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 26. yaşını kutlamanın heyecanını yaşıyor. Modern mimarisi, yenilenen yüzü, ferah terasları, dijital yatırımları ve uçtan uca donatılmış teknolojik altyapısıyla Carousel, hazır ofis, sinema, spor salonu, fizyoterapi merkezi, kafe, restoran ve mağazalar gibi birden fazla farklı fonksiyonu barındırarak misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Ulusal ve uluslararası 102 seçkin markasıyla misafirlerini ağırlayan Carousel, 26. yaşını tüm yıla yayılan özel kampanya ve etkinliklerle kutlayacak.

26 yıl içerisinde perakende sektörünün en önemli aktörlerinden biri haline geldiklerini ifade eden Carousel İcra Kurulu Üyesi Orhan Demir: “Carousel olarak sektöre kazandırdığımız birçok yenilikle birlikte her geçen gün kendimizi misafirlerimizin talepleri doğrultusunda geliştirmek, bize olan güvenlerini pekiştirmek ve onlara keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz. Carousel’in 26 yıla dayanan köklü tecrübesi sektörün gelişmesinde önemli bir rol oynadı. Kurulduğumuz ilk günden itibaren misafirlerimizin ilgisi ve Carousel’e olan inancı da yıllar içerisinde katlanarak arttı. Biz de bu güvenlerini hep arkamızda hissettik. En büyük motivasyon kaynağımızdan biri oldu. Marka karmamızı zenginleştiren değerli iş ortaklarımıza, 26 yıldır yanımızda olan misafirlerimize, paydaşlarımıza ve tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

E BÜLTEN

Bültenimize abone olarak kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

HARİTA
SOSYAL MEDYA
[trx_widget_instagram demo="" columns="3" columns_gap="14" follow=""]
Yukarı