Danilo Zanna Carousel AVM’de hayranlarıyla buluştu

Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ekranların sevilen yüzü ünlü İtalyan Şef Danilo Zanna’nın Sevgi Dolu Tarifler Atölyesi’ne ev sahipliği yaptı.                                                                      

Ziyaretçilerle birbirinden lezzetli ve sevgi dolu tariflerini paylaşan sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Danilo Zanna,

 

 Eğlence ve keyifli alışverişi bir arada sunan Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel etkinlikleriyle misafirlerine farklı deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Carousel’in Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında ağırladığı ünlü İtalyan Şef Danilo Zanna, Sevgi Dolu Tarifler Atölyesi’nde ziyaretçilerle buluştu. Danilo, sohbeti, sempatik tavırları ve birbirinden lezzetli tarifleriyle ziyaretçileri kendine hayran bıraktı.

“Analı Kızlıyı Seviyorum”   

Türk yemeklerinden analı kızlıyı, yağlamayı, yumurtalı kıymalı Trabzon pidesini, etli karalahanayı ve künefeyi çok sevdiğini söyleyen Danilo Zanna, 40 tanesi bir kaşığa sığan Kayseri mantısına olan hayranlığından da bahsetti. Danilo ayrıca eşi Tuğçe Demirbilek’le olan tanışma hikayesinden eşinin memleketi olan Giresun’a olan hayranlığına, Türkiye kariyerinden Türk ve İtalyan mutfağının farklılıklarına kadar birçok farklı konuya değindi.

MasterChef yarışmasındaki jüri kimliğiyle sık sık gündeme gelen Danilo Zanna, 14 Şubat’a özel sevgi dolu tariflerini hazırlarken Carousel AVM ziyaretçilerinin sorularını yanıtladı. Danilo, sevenlerinin yoğun ilgi gösterdiği sohbetin ardından hayranları ile Carousel Alışveriş Merkezi’nde hatıra fotoğrafı da çektirdi.

 

E BÜLTEN

Bültenimize abone olarak kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

HARİTA
SOSYAL MEDYA
[trx_widget_instagram demo="" columns="3" columns_gap="14" follow=""]
Yukarı