Seçkin marka karması ve sosyal alanlarıyla keyifli ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatan Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, modernleşen yüzü ve yenilikçi hizmet anlayışıyla ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Misafirlerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutan Carousel, şehrin ortasında serin bir mola vermek isteyenleri hijyen tedbirleri ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenen geniş ve ferah teraslarında ağırlıyor.

 

Yenilenen yüzü, uçtan uca donatılmış teknolojik altyapısı, aldığı tüm hijyen tedbirleri ve sosyal mesafe kurallarıyla misafirlerini ağırlamaya devam eden Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sıcak yaz günlerinde şehrin ortasında serin bir mola vermek isteyen ziyaretçilerini geniş ve ferah teraslarına bekliyor.

Ziyaretçilerine aradıklarını kolayca bulabilecekleri bir mimari tasarım sunan Carousel, birbirinden özel restoranlarıyla da şehrin lezzet duraklarından biri olmaya devam ediyor. Carousel’in terasları ise sıcak yaz günlerinde rahatlatıcı atmosferi ile şehrin merkezinde olmak isteyenleri bekliyor.

E BÜLTEN

Bültenimize abone olarak kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

HARİTA
SOSYAL MEDYA
[trx_widget_instagram demo="" columns="3" columns_gap="14" follow=""]
Yukarı