Carousel, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında çok özel bir Fashion Show’a ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Barış Küçükçifçi’nin koreograflığını üstlendiği defilede mankenler, spor branşlarına ait çok özel parçaları tanıtacak.

 

Modanın kalbi Carousel’de atmaya devam ediyor. Carousel, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında özel bir Fashion Show’a ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Defilede Decathlon mağazalarında yer alan spor branşlarına ait en trend kıyafetler ve aksesuarlar tanıtılacak.

 

Barış Küçükçifçi’nin koreograflığını üstlendiği defilede güzellikleri ile göz dolduracak modeller, birbirinden göz alıcı sportif kıyafetleri ve aksesuarları, makyajlarıyla kusursuz bir görünüm yansıtarak izleyicileri kendilerine hayran bırakmaya hazırlanıyor.

 

Carousel Sahne’de gerçekleşecek bu özel defilede toplamda 25 manken; Decathlon mağazalarında yer alan, futbol, basketbol, voleybol, tenis, boks, kick boks, kaykay, yoga, pilates, yüzme, avcılık branşlarına ait kıyafetler ve aksesuarları sergileyecekler.

 

Ayrıca bu özel günde Carousel kat 2B’de bulunan Gymotion’ın uzman ekibi misafirlere, bireysel performansın takım ruhuyla bir araya gelerek yükseldiği çok özel bir deneyim olan Spinning gösterisi de sunacak.

                             

E BÜLTEN

Bültenimize abone olarak kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

HARİTA
SOSYAL MEDYA
[trx_widget_instagram demo="" columns="3" columns_gap="14" follow=""]
Yukarı