Carousel AVM, yaşama değer katan moda, güzellik ve bakım sırları konularında her biri alanında uzman isimleri Beauty Talks etkinlikleri kapsamında Carousel Sahne’de ağırladı. Güzellik editörü Yağmur Kalyoncu, konukları Aylin Çetinkaya, Melisa Emirbayer ile 11 Ocak Salı günü, Sebile Sönmez ile de 13 Ocak Perşembe günü birlikte moda, güzellik ve bakım trendlerini Carousel Sahne’de takipçileriyle paylaştı.

 

“Yeniden Keşfet” mottosuyla misafirlerini ağırlayan Carousel AVM, Beauty Talks etkinliklerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Yaşama değer katan moda, güzellik ve bakım sırları konularında her biri alanında uzman isimleri ağırlayan Carousel AVM, 2 gün süren muhteşem söyleşilere imza attı.

 

11 Ocak Salı günü güzellik editörü Yağmur Kalyoncu,  konukları güzellik koçu Aylin Çetinkaya ve Survivor yarışmacısı Melisa Emirbayer ile birlikte moda, güzellik ve bakım trendlerini Carousel Sahne’de takipçileriyle paylaştı. Yoğun ilginin yaşandığı söyleşide 2022 trend stil önerilerinden aksesuarlara, güzellik sırlarından bakım önerilerine kadar birçok konu konuşuldu.

 

13 Ocak Perşembe günü ise Yağmur Kalyoncu’nın konuğu ünlü fenomen Sebile Sönmez’di. Sönmez, fark yaratan makyaj trendlerini, makyaj malzemesi seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri ve popüler bakım ritüellerini misafirlerle paylaştı. Aynı zamanda sahnede iki misafiri ağırlayan Kalyoncu ve Sönmez, son moda makyaj uygulamalarıyla kadınların güzelliğine güzellik kattı. Keyifli geçen söyleşi de makyaj teknikleri ve ürünler hakkında da bilgiler verildi.

Misafirler, moda ve güzellik dolu söyleşilerde merak ettikleri tüm sorularının yanıtlarını alırken sürpriz hediyelerde kazanma fırsatı yakaladı.

 

E BÜLTEN

Bültenimize abone olarak kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

HARİTA
SOSYAL MEDYA
[trx_widget_instagram demo="" columns="3" columns_gap="14" follow=""]
Yukarı