Dinamik ve modern yüzüyle İstanbul’un her kesiminden misafirlerini ağırlayan Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 25. yaşını kutluyor.

 Mermerler Şirketler Grubu’nun yatırımlarından olan ve İstanbul’un öncü AVM’lerinden  biri olarak Bakırköy’de hizmet veren Carousel, açıldığı günden bu yana alışverişin,eğlencenin, lezzetin, birbirinden özel sosyal etkinliklerin adresi ve yaşamın merkezi olmaya devam ediyor.

Modern mimarisi, yenilenen yüzü, ferah terasları ve uçtan uca donatılmış teknolojik altyapısıyla İstanbul’un en merkezi semtlerinden biri olan Bakırköy’de faaliyet gösteren Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi 25. yaşını kutluyor. Misafirlerine keyif alacakları bir alışveriş deneyimi sunmanın yanı sıra eğlencenin, yeme içmenin, sosyal ve kültürel aktivitelerin de aranılan adresi olan Carousel, 25 yıl içerisinde perakende sektörünün önemli aktörlerinden biri oldu. Carousel’in simgesi haline gelen atlıkarınca ise AVM’nin kapılarını açtığı ilk günden bu yana hem çocukların hem de çocuk ruhlu olanların gönüllerinde taht kurarak dönmeye devam ediyor. Carousel, 25. yaşını tüm yıla yayılan özel kampanya ve etkinliklerle kutlayacak.

Misafirlerine en kaliteli hizmeti sunmak için var güçleriyle çalıştıklarını ve yatırımlarına devam ettiklerini ifade eden Carousel İcra Kurulu Başkanı Orhan Demir; “İstanbul’un öncü AVM’lerinden biri olarak bu sene 25. yılımızı kutluyoruz. Alışveriş merkezi deneyimine yön veren ve perakende markalarının kurumsallaşmasında önemli roller üstlenen Carousel’in adı, ardında bıraktığı yıllarla birlikte güven ve kaliteyle birlikte anıldı. Marka karmamızı zenginleştiren değerli iş ortaklarımıza, nesilden nesile 25 yıldır yanımızda olan tüm ziyaretçilerimize, iş birliği yaptığımız paydaşlarımıza ve 25 yıldır bizimle birlikte başarıya yürüyen tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

E BÜLTEN

Bültenimize abone olarak kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

HARİTA
SOSYAL MEDYA
[trx_widget_instagram demo="" columns="3" columns_gap="14" follow=""]
Yukarı